Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

Skelbiamas visuotinis karantinas

Paskutinį kartą redaguota 2020 12 lapkričio autoriaus admin

Gerbiami artimieji, virusas kelia milžinišką grėsmę viskam, ką branginame gyvenime. Ypač – mūsų artimiesiems. Atsižvelgiant į šiandieninę situaciją siekiant suvaldyti koronaviruso nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d. skelbiamas visuotinis karantinas. Karantino laikotarpiu senelių globos namuose:
1.Draudžiama pašaliniams asmenims (išskyrus asmenis pristatančius būtiniausiais prekes) lankytis Senelių namuose;
2. Draudžiama gyventojų artimiesiems lankyti gyventojus, išskyrus mirštančiųjų lankymą, kai galima užtikrinti visų likusiųjų saugumą, Senelių namų direktoriui leidus;
3. Draudžiama gyventojų artimiesiems savarankiškai perduoti artimiesiems maisto produktus, daiktus ir pan. Siuntinių perdavimas/priėmimas galimas tik tokia tvarka:
Gyventojo artimasis privalo iš anksto suderinti su „Savu“ socialiniu darbuotoju apie galimą siuntinio perdavimą savo artimajam ir aptaria numatomo siuntinio perdavimo/pristatymo dieną ir laiką;
Numatytą dieną, sutartu laiku, gyventojui skirtą siuntinį perima socialinis darbuotojas laikydamasis visų nustatytų asmens apsaugos reikalavimų.
4. Gyventojų artimųjų siuntiniai priimami/perduodami tik darbo dienomis.
Brangūs gyventojų artimieji bendraukite su savo artimaisiais technologijų pagalba (mobiliaisiais telefonais, elektroniniais laiškais, skype ir kt.), o jei gyventojas negali bendrauti technologijų pagalba, susisiekite su Senelių globos namų darbuotojais ir gaukite reikalingą informaciją.
Ačiū už Jūsų supratingumą.
Bendraukime:
Telefonu- 8 444 53309, 8 444 75299;
El. paštas tseneliunamai@gmail.com.
Skype tseneliunamai

Comments are closed.

Naujausi komentarai