Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

Informacija dėl COVID-19

Paskutinį kartą redaguota 2020 26 spalio autoriaus admin

Gerbiami lankytojai, artimieji, virusas kelia milžinišką grėsmę viskam, ką branginame gyvenime. Ypač – mūsų artimiesiems. Ši grėsmė yra čia pat. Atsižvelgiant į Telšių rajone plintančio koronaviruso (COVID-19) keliamą itin didelį pavojų Telšių rajono senelių globos namų gyventojams ir siekiant užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso (COVID-19) infekcijos plitimui draudžiamas gyventojų lankymas bei gyventojų išvykimai iš Senelių namų nuo 2020 m. spalio 16 d. iki tol, kol ekstremali situacija Telšių rajone pasikeis:
1.Draudžiama pašaliniams asmenims (išskyrus asmenis pristatančius būtiniausiais prekes) lankytis Senelių namuose.
2. Draudžiama gyventojų artimiesiems lankyti gyventojus, išskyrus mirštančiųjų lankymą, kai galima užtikrinti visų likusiųjų saugumą, Senelių namų direktoriui leidus.
3. Draudžiama gyventojų artimiesiems savarankiškai perduoti artimiesiems maisto produktus, daiktus ir pan. Siuntinių perdavimas/priėmimas galimas tik tokia tvarka:
Gyventojo artimasis privalo iš anksto suderinti su „Savu“ socialiniu darbuotoju apie galimą siuntinio perdavimą savo artimajam ir aptaria numatomo siuntinio perdavimo/pristatymo dieną ir laiką;
Numatytą dieną, sutartu laiku, gyventojui skirtą siuntinį perima socialinis darbuotojas laikydamasis visų nustatytų asmens apsaugos reikalavimų.
4. Gyventojų artimųjų siuntiniai priimami/perduodami tik darbo dienomis

Prašome: pagyvenkime ramiau ir apsaugokime save, savo artimuosius. Ačiū už Jūsų supratingumą.
Bendraukime:
Telefonu- 844453309
El. paštas tseneliunamai@gmail.com.
Skype tseneliunamai

Comments are closed.

Naujausi komentarai