Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

Velykinis šaškių turnyras ,,Dvi kartos“

Paskutinį kartą redaguota 2019 11 balandžio autoriaus admin

Balandžio 10 d. Telšių senelių globos namuose vyko vietos bendruomenės ir Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos moksleivių draugiškas šaškių turnyras ,,Dvi kartos“. Renginį organizavo užimtumo specialistė Reda Sabaliauskienė ir kūno kultūros mokytojų metodinio būrelio pirmininkas Tomas Gaurylius. Norintys varžytis ir išbandyti savo jėgas prie 10 šaškių lentų susirinko pajėgiausi bendruomenių šaškininkai. Po atkaklių ir permainingų kovų nugalėjo – draugystė. Po turnyro teisėjas Tomas Gaurylius su vietos gyventojais sužaidė garbės simultaną prie 10 lentų. Taip pat buvo gausus būrys ir palaikančiųjų žiūrovų. Tokio pobūdžio varžybos pirmos, tačiau tikrai reikalingos.
Po draugiškų varžybų, kiekvienas Senelių namų žaidėjas buvo apdovanotas Vincento Borisevičiaus gimnazijos direktoriaus Roberto Ežerskio padėkos raštu. Taip pat gimnazijos šaškininkų kolektyvui buvo įteikta Senelių namų direktorės Genovaitės Šliogerienės padėka.
Šios varžybos visiems suteikė daug šiltų emocijų ir teigiamos nuotaikos. Gimnazijos mokinius džiugino jauki, draugiška atmosfera ir nuoširdus bendravimas su seneliais, juk ne visada svarbiausia laimėti.

Comments are closed.

Naujausi komentarai