Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

ŠVČ. Mergelės Marijos sopulingosios atlaidai

Paskutinį kartą redaguota 2019 25 rugsėjo autoriaus admin

Senelių namų tikinčiųjų bendruomenė rugsėjo 20 dieną šventė tikrą dvasinę šventę. Jau eilė metų Telšių senelių namų koplyčioje švenčiami švč. Mergelės Marijos Sopulingosios atlaidai. Šv. Mišias aukojo kun. kan. Vygintas Gudeliūnas. Mišiose patarnavo šių namų gyventojas Aleksandras Visockis. Šv. Mišių metu giedojo globos namų gyventojų ir darbuotojų choras vadovaujamas soc. darbuotojos Elenos Maziliauskienės, akompanuojamas muzikos mokytojos Elenos Martinkienės.

Po maldos visi dalyvavę visuotiniuose atlaiduose buvo pakviesti į Agapę. Susirinkę prie vaišių stalo, šių namų gyventojai, darbuotojai ir svečiai pasidalino savo mintimis, palinkėjo vieni kitiems svarbiausių Dievo teikiamų dovanų: meilės, Dievo palaimos, ryžto, sveikatos ir t.t.. Šį malonų pasibuvimą dar labiau įprasmino gyventojų Angelės Šiaulienės ir Romualdo Trumpio perskaitytos eilės. Praleistas laikas maldoje ir po jos bendraujant vieni su kitais, tarsi atnaujino kiekvieno dvasią, atsirado noras, ryžtas gyventi, tvirčiau tikėti ir švęsti gyvenimą.

Senelių namų bendruomenė dėkoja ir džiaugiasi galėjusi pabendrauti su Kauno metropolijos kunigų ir Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos auklėtiniais, Telšių Marijos legiono nariais.

 

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui
Ernesta Jokšienė

Comments are closed.

Naujausi komentarai

    Skip to content