Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

AKTUALI INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS!

Paskutinį kartą redaguota 2022 17 vasario autoriaus admin

AKTUALI INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS!

Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso) Omikron atmainos sparčiai didėjant sergamumui visoje šalyje ir Telšių rajono savivaldybėje bei atsižvelgiant į plintančios ligos grėsmę senyvo amžiaus ir lėtinių ligų turintiems asmenims, Telšių rajono senelių globos namuose ir struktūriniame padalinyje Gedrimų savarankiško gyvenimo namuose nuo 2022 m. vasario 17  d. iki 2022 m. vasario 28 d., ribojamas gyventojų lankymas bei gyventojų išvykimai, siekiant užkirsti kelią tolimesniam COVID-19 Omikron atmainos plitimui:

  • Draudžiama gyventojų artimiesiems lankyti gyventojus, jų gyvenamuosiuose kambariuose ar įstaigos patalpose, išskyrus terminalinės būklės asmenų lankymą, kai galima užtikrinti visų likusiųjų gyventojų saugumą, Senelių namų direktoriui leidus;
  • Draudžiama pašaliniams asmenims ( išskyrus asmenis pristatančius būtiniausias prekes ) lankytis Senelių namuose;
  • Gyventojų lankymas galimas tik įstaigos teritorijoje, laikantis  saugaus 1 m. atstumo, (lankyme gali dalyvauti tik vienas asmuo, neturintis ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių(pav., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
  • Gyventojų artimieji, ne vėliau kaip prieš dieną, apie savo atvykimą turi pranešti socialiniam darbuotojui, kuris paskiria  susitikimo laiką.
  • Siuntiniai gyventojams priimami kasdieną, apie tai iš anksto pranešus socialiniam darbuotojui, kuris užtikrina saugų siuntinio perėmimą ir perdavimą gyventojui

                 Gyventojų aprūpinimo, sveikatos ir psichologinės savijautos klausimais prašome konsultuotis su gyventojui priskirtu socialiniu darbuotoju. Iškilus klausimams gyventojų artimieji gali pabendrauti su savo artimaisiais gyvenančiais Telšių rajono senelių globos namuose skambindami įstaigos telefonu 8 444 53309, mob. 8 65126236 arba rašydami elektroninius laiškus adresais: sekretore@telsiusn.lt , tseneliunamai@gmail.com į kuriuos bus atsakoma. Taip pat galima susisiekti ir stebėti savo artimųjų gyvenimą per socialinį tinkle  “Facebook” įvedus nuorodą: Telšių rajono senelių globos namai.

                  Telšių senelių globos namų padalinio – Gedrimų savarankiško gyvenimo namų gyventojų artimieji gali pabendrauti su savo artimaisiais skambindami įstaigos telefonu 8 444 45767; mob. 8 671 10995 arba rašydami elektroninius laiškus adresu gsgn.02@gmail.com į kuriuos bus atsakoma. Taip pat galima susisiekti ir stebėti savo artimųjų gyvenimą per socialinį tinklą „Facebook“ įvedus nuorodą: Gedrimų Savarankiško Gyvenimo Namai.

Asmenis atvykusius į Senelių namus, prašome dėvėti respiratorių, laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito ir asmens higienos(rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt.).

Tikimės Jūsų supratingumo !

Comments are closed.

Naujausi komentarai

    Skip to content