Rambyno g. 24
LT-87115, Telšiai

+370 444 75299
sekretore@telsiusn.lt

I - V 8.00 - 17.00
VI - VII nedirbame

AKTUALI INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS!

Paskutinį kartą redaguota 2020 22 rugsėjo autoriaus admin

AKTUALI INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS!

Atsižvelgiant į Telšių rajone plintančio koronaviruso (COVID-19) keliamo itin didelio pavojaus senyvo amžiaus ir lėtinių ligų turintiems asmenims, Telšių rajono senelių globos namuose ir jų struktūriniame padalinyje Gedrimų savarankiško gyvenimo namuose, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki 2020 m. spalio 4 d., ribojamas gyventojų lankymas bei gyventojų išvykimai, siekiant užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso (COVID-19) infekcijos plitimui:
• Draudžiama pašaliniams asmenims (išskyrus asmenis pristatančius būtiniausiais prekes) lankytis Senelių namuose;
• Draudžiama gyventojų artimiesiems lankyti gyventojus, jų gyvenamuosiuose kambariuose ar įstaigos patalpose, išskyrus mirštančiųjų lankymą, kai galima užtikrinti visų likusiųjų saugumą, Senelių namų direktoriui leidus;
• Gyventojų lankymas galimas tik įstaigos teritorijoje, laikantis saugaus 1 m. atstumo (lankyme gali dalyvauti tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.);
• Gyventojų artimieji, ne vėliau kaip prieš dieną, apie savo atvykimą turi pranešti socialiniam darbuotojui, kuris paskirs susitikimo laiką.
Gyventojų aprūpinimo, sveikatos ir psichologinės savijautos klausimais prašome konsultuotis su gyventojui priskirtu socialiniu darbuotoju. Iškilus klausimams gyventojų artimieji gali pabendrauti su savo artimaisiais gyvenančiais Telšių rajono senelių globos namuose skambindami įstaigos telefonu 8 444 53309; mob. 8 651 26236 arba rašydami elektroninius laiškus adresais: sekretore@telsiusn.lt; tseneliunamai@gmail.com į kuriuos bus atsakoma. Taip pat galima susisiekti ir stebėti savo artimųjų gyvenimą per socialinį tinklą „Facebook“ įvedus nuorodą: Telšių rajono senelių globos namai.
Telšių senelių globos namų padalinio – Gedrimų savarankiško gyvenimo namų gyventojų artimieji gali pabendrauti su savo artimaisiais skambindami įstaigos telefonu 8 444 45767; mob. 8 671 10995 arba rašydami elektroninius laiškus adresu: gsgn.02@gmail.com į kuriuos bus atsakoma. Taip pat galima susisiekti ir stebėti savo artimųjų gyvenimą per socialinį tinklą „Facebook“ įvedus nuorodą: Gedrimų Savarankiško Gyvenimo Namai.

Asmenis, atvykusius į globos namus, prašome laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito ir asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt).
Tikimės Jūsų supratingumo!
Apsaugodami save apsaugote kitus.

Comments are closed.

Naujausi komentarai